تبیین شخصیت مقام معظم رهبری از زبان استاد، در جلسه ختم صلوات مدرسه شهیدین

تبیین شخصیت مقام معظم رهبری از زبان استاد، در جلسه ختم صلوات مدرسه شهیدین
با تشکر از دوستان و سرورانی که این جلسه را ترتیب دادند و این جلسه ختم صلوات را برای سلامتی رهبر عزیزمان ترتیب دادند. ان شاء الله در حین صبحت هم از ذکر صلوات در دل و زبان محروم نشوید. 
شخصیت علمی و مدیریتی و سیاسی مقام معظم رهبری از موضوعاتی است که متأسفانه کم تر به آن پرداخته شده است و سرّ آن این است که ما اصولا شناختمان نسبت به شخصیت های مؤثر در جهان اسلام خیلی اندک است، از قدما گرفته تا معاصرین. و گاهی اوقات حجاب معاصرت هم این آسیب را مضاعف می کند. من بعضی از شخصیت های غیر ایرانی را که ملاقات می کنم و تعلقی که نسبت به امام و رهبری دارند را می بینم واقعا شگفت انگیز هست که اون ها با اینکه در ایران نیستند و از نعمت این معرفت و معنویت امام و رهبری مثل ایران برخوردار نیستند، ولی اینگونه نسبت به این بزرگواران اظهار ارادت می کنند و علاقه نشان می دهند. گاهی اوقات حتی ما شناختمان نسبت به بعضی شخصیت های غربی خیلی بیشتر است از شخصیت های اسلامی. 

 
 
/ 1 نظر / 47 بازدید
طرح با تو حرف می زند

با سلام وبلاگ خوبی داید,اگر تمایل به تبادل لینک دارید بنده را با نام*طرح با تو حرف می زند* به آدرس*wwww.si-technews.blogfa.com* لینک نمایید و به بنده اطلاع دهید تا شما را با عنوان مورد نظر لینک کنم. ایمانتان پایدار و شهادت نصیبتان.[گل]